LAJMI I FUNDIT: “Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë”

0
333

E derisa kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe kryetari i VV-së Albin Kurti nuk po arrijnë të dakordohen për formimin e Qeverisë së re, Qeveria në largim vazhdon e po merr vendime.Gjatë ditës së sotme kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka emëruar edhe dy ministra të rinj në kabinetin e tij.
E me këtë fakt ka ironizuar analisti politik Imer Mushkolaj.“Ramushi sot e paska emëru edhe nji koordinator nacional, që i bjen edhe nji ministër. Urime Albin, urime Isë, urime Kosovë! shkruan Mushkolaj në Facebook.Postimi i plotë:me p’oshtë n’diqni deklaraten e tij dhe inqizimin ju lutem;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here