LAJMI I FUNDIT: Vjosa Osmani sapo dha lajmin e madh për koalicion!!?

0
340

Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani, ka folur pas takimit të sotëm që ka pasur me emisarin e SHBA’së për dialogun, Richard Grenell.
Osmani përmes një shkrimi në llogarinë e saj është pajtuar se zhvillimi ekonomik dhe hapja e perspektivës për rini duhet të jenë parime qoftë për raportet e brendshme në Kosovë qoftë në ato me vendet fqinje.Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here