”Lotina qika e Lutfi Hazirit na befason me këtë që e beri para pak minutav…!?”

0
142

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, ndërsa kohët e fundit është bërë pjesë e mediave për shkak të takimieve që kishte me djalin e Presidentit të Kosovës, Endrit Thaçin.

Tashmë Lotina, e njohur për publikun, ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.
Ajo jo rrallëherë shfaqet me poza atraktive, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë në shtrat, me bluzën pak të ngritur ja me posht kqyrni inqizimin e plot ju lutem fill me posht e gjeni do befasoheni ja me posht:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here