Ndërron jetë i riu nga Lipjani, nuk arriti t’u mbijetojë plagëve pas aksidentit

0
219

Lajmet e tilla jan ber shum te shpeshta ne vendin ton fatkeqsish qe po na vin ne gjdo moment ete cilat vertet po jan lajme shum qe po te emocionojn, por voztija e te rinjve po behet shum ne form te pa kontrolluar e me shum shpejtesi.
Disa ditë më parë ai bëri aksident me veturë, ndërsa i riu kosovar, s’arriti t’u mbijetojë plagëve.Shqiprim Zeqiri ka ndërruar jetë sot, ndërsa kishte bërë aksident në Hallaq të Madh. Lajmi për Ndërron jetën e të riut është dhënë në rrjete sociale, nga miq dhe shok të tij. ndiqni pamjet duke shtypur ne foto hapsiren me poshte:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here