Ngjarje shokuese vjen nga Podujeva, atje sapo ndodhi kjo gje e keqe

0
122

Ngjarje shokuese vjen nga Podujeva, atje sapo ndodhi kjo gje e keqe
Aksident në Gllamnik të Podujevës, ka të lënduar

Një aksident ka ndodhur një orë më parë në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Gllamnik të Podujevës, ku për pasojë kanë mbetur të lënduar disa persona.
Siç raporton IndeksOnline, në vendin e ngjarjes kanë dalë dhe njësitet policore dhe ndihma e shpejtë ja me posht kqyrni inqizimin e plot ju lutem fill me posht e gjeni do befasoheni ja me posht:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here