Categories: Magazina

Një lajm i mrekullueshëm për të gjithë fansat e serialit “Kafeneja jonë”

“Kafeneja jonë” është një prej serialeve që ka mbetur në kujtesën e publikut.

Pavarësisht viteve që kanë kaluar nga ndërprerja e tij, kërkesat janë të vazhdueshme për të risjellë serialin e dashur me grupin e tij të aktorëve sërish në ekran.E një lloj ribashkimi, pavarësisht se jo i plotë po vjen në një projekt të ri!

Lajmi është tashmë zyrtar!

Projekti më i ri titullohet “Bufe e parlamentit” dhe do të bëjë bashkë disa prej aktorëve më të pëlqyer nga koha e artë e kafenesë si Fatmir Spahiu, Fatos Kryeziu, Astrit Kabashi e Donat Qosja.

Situatat që do të sjellë ky serial do jenë komike dhe nga vetë titulli kuptohet që do të përkojnë në fushën e politikës.

“Bufe e parlamentit” do të transmetohet në televizionin publik. VIDEO KETU KLIKO

cima4

Recent Posts

Jo Murat Jashari: Vjosa Osmani thotë se qytetarët e votuan atë për Presidente

U.d. së Presidentes, Vjosa Osmani ka folur rreth kandidaturës së saj për presidente pasi që…

18 hours ago

LAJMI I FUNDIT: Lista e plotë e deputetëve të mundshëm të LVV-së në Kuvend

Nga zgjedhjet e 14 shkurtit 2021, deri tani sipas rezultateve preliminare, Lëvizja Vetëvendosje ka dalë…

20 hours ago

E FUNDIT: “Albin Kurti do ta bashkojë Kosovën me Shqipërinë për 18 muaj”

Bleron Baraliu, analist politik, ka thënë se kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përpara përfundimit të…

3 days ago

Isa Mustafa : Isa Mustafa: Zoti ju marroftë juve qe jau dhat voten VV-S (VIDEO)

Isa Mustafa i binudr qe kan punuar shum per kosoven ja qka thot. Isa ju…

3 days ago

Arjan Konomi me lot në sy, tregon si ia kishte shpëtuar jetën Albin Kurti

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel…

4 days ago

Pamje teksa rrahet djali i Nenad Rashiqit në oborr të shkollës

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një…

4 days ago