Nuk lë gjë pa nxjerrë në “shesh”, tani Gjyste Vulaj si asnjëherë tjetër pozon me

0
138

Gjyste Vulaj ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, ku numëron një karrierë të gjatë muzikore, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja njihet edhe për paraqitjen e saj joshëse si në klipe por edhe në rrjete sociale me fotografitë që publikon.Ndryshe nga çdo paraqitje e saj tejet ekstravagante, kësaj radhe këngëtarja ka vendosur si asnjëherë tjetër të mbulohet.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Stambollit nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme, e ndonëse nuk ka lënë pa vizituar xhamitë atje “Blue Mosque”, ku këngëtarja padyshim se duhej mbuluar e gjitha.Gyste Vulaj ka vite që është martuar me Sokolin, ku kanë dy fëmijë, vajzë e djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here