Nusja e Shpëtimit rregullohen për Bajram, kaq bukur po duket!

0
104

Arta Desku është bashkëshortja e moderatorit të njohur kosovar, Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur pë publikun tonë, sArta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me dy vajzat e saj.
Përmes kësaj fotografie, ato bënë urimin për festën e Kurban Bajramit ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here