Lavdim Krasniqi Drejtori i KPK-së arrestohet nën dyshimin se mori veturën 20,000 eurosh për të mbyllur një rast, dhe ia fali asistentes

Drejtori i KPK-së arrestohet nën dyshimin se mori veturën 20,000 eurosh për të mbyllur një rast, dhe ia fali asistentes…

2 months ago

LAJM I FUNDIT/ Sulmohet ministra e Financave e… Ja detajet!

LAJM I FUNDIT/ Sulmohet ministra e Financave eMinistria e Financave në Kosovë ka rënë pre e një sulmi kibernetik këitë…

2 months ago

LAJMI FUNDIT: Baton Haxhiu përfundon në Gjykaten Speciale !! Ja arsyet…?

LAJMI FUNDIT: Baton Haxhiu përfundon në Gjykaten Speciale !! Ja arsyet…? Lajmin e bën të ditur gazetari i njohur nga…

2 months ago

Jo Murat Jashari: Vjosa Osmani thotë se qytetarët e votuan atë për Presidente

U.d. së Presidentes, Vjosa Osmani ka folur rreth kandidaturës së saj për presidente pasi që të formohet Qeveria dhe Kuvendi.…

2 months ago

LAJMI I FUNDIT: Lista e plotë e deputetëve të mundshëm të LVV-së në Kuvend

Nga zgjedhjet e 14 shkurtit 2021, deri tani sipas rezultateve preliminare, Lëvizja Vetëvendosje ka dalë partia e parë me 47.85%…

2 months ago

E FUNDIT: “Albin Kurti do ta bashkojë Kosovën me Shqipërinë për 18 muaj”

Bleron Baraliu, analist politik, ka thënë se kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përpara përfundimit të mandatit të tij si kryeministër…

2 months ago

Një lajm i mrekullueshëm për të gjithë fansat e serialit “Kafeneja jonë”

“Kafeneja jonë” është një prej serialeve që ka mbetur në kujtesën e publikut. Pavarësisht viteve që kanë kaluar nga ndërprerja…

2 months ago

Isa Mustafa : Isa Mustafa: Zoti ju marroftë juve qe jau dhat voten VV-S (VIDEO)

Isa Mustafa i binudr qe kan punuar shum per kosoven ja qka thot. Isa ju thojke qytetarve ne zoti ju…

2 months ago

Arjan Konomi me lot në sy, tregon si ia kishte shpëtuar jetën Albin Kurti

Arjan Konomi, opinionisti i emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Përputhen” që në Top Chanel ishte mysafir këtë të diel…

2 months ago

Pamje teksa rrahet djali i Nenad Rashiqit në oborr të shkollës

Gjatë ditës së sotshme, djali i politikanit serb, Nenad Rashiq ka qenë pjesë e një rrahje që ka ndodhur në…

2 months ago