Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ Ne Kosove

0
135

Pas disa orësh ndryshon gjithçka, ja çfarë parashikohet të ‘vijë’ në ShqipëriTeksa diten e shtunë moti ishte i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht në mesditë e pasdite me reshje shiu në zonat malore situata paraqitet ndryshe ditën e diel.
Sipas sinoptikanëve, do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare.Era, do të fryjë nga veriperëndimi e lehtë e mesatare.Temperaturat do të pësojnë luhatjet si më poshtë ju ftojmë që ta hapni marketingun dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here