Ramush Haradina tregon haptas: Ja pse dhash dorëheqje nga pozita e deputetit

0
214

Pas raportimeve të Gazetës Express se kryeminsitri në detyrë, Ramush Haradinaj, do ta dorëzojë mandatin në Kuvend, e ka konfirmuar edhe vet kryetari i AAK’së përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

“Ulësen time në Kuvendin e Kosovës, do ta lë për kolegët, por pandalë, do të vazhdojë të mbaj të hapura dyertë e Aleancës për reformën e nevojshme që e kërkoi sovrani”, ka shkruar Haradinaj.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here