Rita Ora përkrahë fuqishëm Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë, Ja qfar beri në keto momente!

0
887

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë.

Rita ka publikuar një foto të realizuar në vitin 1999 e cila ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në internet ku shihet një ushtar britanikë teksa luan me një vogëlush nga Kosova.“Paqi fat!!!”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotos.

Kujtojmë që Rita është treguar vazhdimisht krenare për prejardhjen e saj, dhe edhe një herë e dëshmojë këtë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here