Si u dobësua kaq shum kështu Merita Sekiraça e “RTV 21”?

0
213


A e dini që emisioni i mëngjesit në “RTV 21” sot i ka mbushur 17 vjet që është në transmetim? Ky program, tashmë është maturuar.
Prej vitesh, ky emision moderohet edhe nga gazetarja dhe prezantuesja Merita Sekiraça, e cila ndër vite ka bërë disa emisione, përfshirë edhe “Unë jam Kosovë”..Shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here