Vetëm pak ditë pas ribashkimit, Loredana dhe Mozzik ndahen sërish

0
127

Vetëm pak ditë pas ribashkimit, Loredana dhe Mozzik ndahen sërish.
Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila është e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku,Loredana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës të cilën e ka veshur shumë mirë.

Loredana duket të jetë një nënë mjaftë e kujdesshme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here