Categories: Uncategorized

LAJMI I FUNDIT: Albin Kurti arrin në selinë e Vetëvendosjes dhe ka marr..!

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti sapo ka arritur në selinë e partisë së tij në Prishtinë,
shkruan Indeksonline.

Në pamjet e Klan Kosovës, shihet se i pari i VV-së tashmë gjendet aty.
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti sapo ka arritur në selinë e partisë së tij në Prishtinë, shkruan Indeksonline.

Në pamjet e Klan Kosovës, shihet se i pari i VV-së tashmë gjendet aty.

cima4

Recent Posts

LAJMI I FUNDIT:Kadri Veseli kthehet në Kosovë, ndodhet në Mitrovicë

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është liruar për vizitë nga Haga ku…

3 days ago

LAJMI I FUNDIT: Jepet lajmi i shumëpritur, me këtë datë pritet të hapen diskotekat!

Vitin e kaluar diskotekat në Kosovë nuk ishin të hapura si pasojë e pandemisë Covid…

4 weeks ago

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe babai i plagosur rëndë FOTO

Detaje nga krimi makabër në Drenas, ja kush është djali që mbeti i vrarë dhe…

4 weeks ago

Ky është i dyshuari për vrasjen e të miturit dhe plagosjen e babait të tij në Drenas

Nga të shtënat me armë zjarri sonte në pyllin e fshatit Gradicë në Drenas u…

1 month ago

LAJMI I FUNDIT: O zot me ta keput shpirtin kjo është vajza që vdiq mbrëmë në aksident trafiku

Një femër përderisa ishte duke lëvizur me veturën “Renault” me targa lokale, është vetaksidentuar dhe…

1 month ago

LAJMI I FUNDIT: Pas mesazheve kërcënuese, Atdheu sulmohet nga disa persona

Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë për Atdheun, konkurrentin e ‘’Përputhen’’.…

2 months ago